GBPI  AMBALAJ TEST CİHAZLARI

GBPI Türkiye : 0 212 659 16 46

Sürtünme Test Cihazı /COF Tester

Sızıntı Test Cihazı

Sürtünme Katsayısı Test Cihazı, GB 10006 standardına dayanır ve iletişim kabloları, taşıyıcı bantlar, ahşap, kaplama, fren balatası, cam sileceği, ayakkabı malzemesi, otomobil lastiği vb. gibi nesnelerde kullanılan plastik film, levha, lastik, kağıt, PP woven torba, kumaş, metal-plastik kompozit şerit/kayış gibi malzemelerin statik ve kinetik sürtünme katsayılarının belirlenmesi için tasarlanmıştır. 

Sızıntı Testi Cihazı, gıda, ilaç, tıbbi alet, günlük kullanılan kimyasal ürün, otomobil parçası, elektronik bileşen, kırtasiye ve diğer çeşitli endüstriyel ürün ambalajlarının sızıntı testi için profesyonel olarak tasarlanmıştır. Bu cihaz ayrıca bilye/ağırlık düşürme ve kompresyon testlerinden sonra numunelerin sızdırmazlık performansının test edilmesinde de kullanılabilir.

Elmendorf Yırtılma Test Cihazı

Yırtılma Testi Cihazı, film, levha, esnek PVC, PVDC, su geçirmez film, woven malzemeler, polipropilen, polyester, kağıt, karton, tekstil ve non woven vb. malzemelerin yırtılma testi için tasarlanmıştır.

Ağırlık Düsürmeli Darbe Test Cihazı

Plastik filmlerin, levhaların ve kompozit filmlerin, PE koruyucu filmlerin, sarma filmlerinin, PET levhaların, diğer gıda ambalajlarının ve ağır ambalajların darbe dayanımı testleri

Gas Geçirgenlik Test Cihazı

N500 gas geçirgenlik test cihazı farklı basınç yöntemine dayalıdır ve filmlerin, levhaların ve alüminyum folyoların gaz iletim hızlarının belirlenmesinde profesyonel olarak kullanılabilir

Gas Geçirgenlik Test Cihazı

Y,310 Oksijen Geçirgenlik test cihazı;eşdeğer basınç yöntemine dayanır ve plastik filmleri, kompozit filmleri, levhaları, plastik şişeleri, plastik torba ve poşetleri ve diğer benzeri ambalaj malzemelerini içeren film ve ambalaj ürünlerinin oksijen iletim hızlarının belirlenmesinde profesyonel olarak kullanılabilir.